W związku z trwającym konkursem ekologicznym "Zielona Gmina" zostały ustalone 2 terminy zbiórki butelek w przedszkolu tj.

I termin: 18 kwietnia 2023 r.

II termin: 23 maja 2023 r.

Prosimy Rodziców, aby przestrzegać wyznaczonych terminów.

Butelki można przynosić na bieżąco do przedszkola i zgłosić ilość przyniesionych butelek do nauczycieli na grupach.

• Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi terminów i szczegółowych warunków rekrutacji na nowy rok szkolny 2023/24, które znajdują się w zakładce:

DLA RODZICÓW - Kącik Rodzica.

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu  Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci.
              Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przedszkole otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.

Do Akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz przedszkola.

Termin Akcji: 20-28.02.2023 r.

Miejsce Akcji: Plac Przedszkola Samorządowego Niezapominajka.

Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!

Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe, itp.

Nie odbieramy: tonerów i świetlówek.

• UWAGA RODZICE!

• Dnia 15 lutego (środa) o godz. 17 00 w budynku naszego przedszkola odbędzie się spotkanie ze specjalistą – terapeutą, pedagogiem specjalnym panią Iwoną Paul. Cel spotkania – prelekcja na temat  „Agresja u dzieci”.

Rodzice otrzymają od specjalisty wiele cennych rad i wskazówek, które pomogą im w pracy z dziećmi.

Zachęcamy do licznego udziału!

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci

do udziału w VIII edycji Akcji "Wyślij pączka do Afryki 2023".

Tradycyjnie w „Tłusty czwartek” będzie można kupić
              w naszym przedszkolu pączki, a całość zebranych środków zostanie przekazana Kapucyńskim Misjonarzom.

W ten sposób wspieracie Państwo projekty prowadzone przez Kapucynów, które obejmują m.in. edukację, opiekę zdrowotną, sprawy społeczne i religijne oraz działalność związaną z dostarczaniem ludziom zdrowej wody.

Zachęcamy do aktywnego udziału!!!

• GRATULACJE DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO

• Dnia 31 stycznia 2023 r. w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku Komisja przeprowadziła eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi wychowankowie, a mianowicie:

Leon K. zdobył I miejsce

Pola B. zdobyła II miejsce.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie na dalszym etapie konkursu!